KLIENTI

Klientský přístup

Advokátní kancelář JUDr. Vladimír Šmeral vychází z koncepce, že všechna právní odvětví jsou provázaná. Stejným způsobem i my přistupujeme k naší práci. Právě díky tomu můžeme činit efektivní kroky k tomu, abychom dosáhli cílů našich klientů jak na poli podnikatelském, tak ve věcech jejich osobních zájmů. Vždy chceme v plné šíři naplnit klientské požadavky. Zajišťujeme Vám individuální přístup a diskrétnost. Kvalitu našich služeb potvrzují i naši dlouholetí klienti.

Lucie Borhyová

Spolupracuji s advokátní kanceláří JUDr. Šmerala při řešení všech právních problémů již dlouho a jsem maximálně spokojená.

Lucie Borhyová - www.lucieborhyova.cz - Moderátorka a podnikatelka

AK Šmeral Staňkova 922/44, Háje, Praha

LuckyBe, s.r.o.

Spolupráce s AK Šmeral je pro nás velkým bonusem. Zajišťují pro nás veškeré obchodněprávní záležitosti a vždy respektují všechny požadavky. Velmi si tohoto přístupu vážíme.

Mgr. Michal Smečka - www.luckybe.cz

AK Šmeral Staňkova 922/44, Háje, Praha

Xenylla

Pokud budeme vzájemně podporovat profesionály, kteří vykonávají své profese ze své svobodné volby upřímně rádi, takováto činnost bude zaručeně kvalitní a je vysoce pravděpodobné, že výsledný produkt bude ideální volbou pro příjemce jejich služeb. Právní služby poskytované členy AK JUDr. Vladimíra Šmerala jsou pro mě synonymem vysoké kvality řešení k aktuálním problémům se kterými se na právní kancelář AK JUDr. Vladimíra Šmerala ve své především obchodní podnikatelské praxi průběžně obracím. Oceňuji jejich profesionální a velmi vstřícný přístup, maximální nasazení advokátů, kteří svou práci vykonávají s přesahem k řešeným záležitostem. Pro příjemce služeb je spolupráce funkční a přínosná. Zájmy zastupovaného klienta jsou samozřejmostí.

Petra Kulasová - http://www.x-sundirect.cz/ - Jednatelka

Corsaria

Na AK Šmeral jsem se opakovaně obracel ve věcech majetkoprávních, poradenských či třeba ohledně advokátní úschovy. Vždy jsem byl maximálně spokojen.

Antonín Tripes - www.antonintripes.com - Jednatel

Fine pack

Se službami AK Šmeral jsem maximálně spokojen. Jako podnikat vždy ocením profesionální a klientský přístup.

Slavomil Olšák - https://www.reklamnitasky.cz/ - Podnikatel

Česká golfová asociace

Na AK Šmeral je v oblasti komplexních právních služeb spolehnutí. Nikdy se mi nestalo, že by poskytli nereálný odhad či byli nemístně optimističtí. Vždy vím, jaké jsou naše reálné možnosti. Právní oblast sportovního práva je stále těžce dosažitelná, hledáte-li kvalitu. S AK Šmeral neuděláte chybu.

Jiří Holec - http://www.cgf.cz/ - Jednatel